BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2009-05-27

#Blogatonas 09-05-27 Veiksmas ir pabaiga

Tema: Trumpai ir aiškiaiŽalias @ 20:27

Na šiandienos blogatonas buvo tikra šis tas. Kiekvienas blogas keliavo nuo vieno prie kito, kad galėtu perimti tą ,,deglą”. Taigi veiksmas vyko daug maž chaotiškai. Pradžia buvo lyg tikro lenktynės, kas gi pirmasis perims blogatono grandinės galą. Vieni nerado to galo, kitiems kažkas atsitiko su komentarų tvarka, bet iš esmės viskas praėjo gana sklandžiai.

Labiausiai lenkiuosi Džiugui ir Mindaugui , kurie visą blogatono laiką, nuo 9 ryto iki 9 vakaro, stebėjo įvykius ir publikavo juos nežianu.lt blogatono įraše ir komentaruose .

Visus dalyvavusius ir jų nuorodas galima pamatyti nežinau.lt jau minėtame įraše. Tikiuosi visų dalyvavusių RSS skaityklėlės papilnėjo. :)

Na o blogatonas baigėsi. Visiems dalyvavusiems ir stebėjusiems didelis dėkui už tokią iniciatyvą.

Rodyk draugams

Blogatonas

Tema: KitaŽalias @ 08:01

Taigi nežinau.lt sugalvojo pakartoti Blogatoną, kuri jau vyko prieš 635 (su šiandiena 636 ) dienas. Apie Blogatono idėją galima pasiskaityti ko gero ten pat.

Taigi trumpai apie blogatoną būtų, jog tai tarsi blogerių grandinė, kuri perduodama iš vieno į kitą. Nuo nežinau.lt duoto starto pradedama grandinė, viename bloge parašomas įrašiukas, kuriame skelbiami 5 blogai, kurie turėtų sudominti kitus. Kai padedamas komentaras su nuoroda į savo blogo blogatono įrašą, “perimamas deglas” ir blogatono grandinė keliauja toliau.

Taigi mano 5 ,,nauji” skaitomi blogai (gal kam nors jie jau nebus nauji, o jų manau bus nemažai ) :

Tai mano blogų penketukas. Tikiuosi skaitytojai nepraleis ir užeis pasiskaitinėt juos.

Na o toliau laukiam, kas gi perims Blogatono deglą. :)

Rodyk draugams

2009-05-17

Eurovizija 09 - kaimynai už kaimynus

Tema: NuomonėŽalias @ 13:37

Manau šia tema šiandien bus ne vienas ir ne du įrašai, na bet ką gi padarysi.

Taigi gegužės 16 d. vyko “Eurovizija 09″ finalas. Dainų buvo tikrai daug ir įdomių. Vieni dainavo savo stiliumi apie meiles ir pan. šlamštą, kiti dar velniai žino apie ką, mūsiškis Sasha Son (G)ok atrodo pasirodė neblogai, bet ką gi manė Europa?

O europa eilinį kartą nemąsto. Nepaisant to, kad šių metų eurovizijos taškai buvo skaičiuojami 50 ant 50 tvarka, t.y. pusę balsų duoda žiūrovai, pusę kiekvienos šalies ‘žiūri”, vistiek pasirodė senasis repertuaras, kaimynai balsuoja už kaimynus. Apie kokį nors dainų grožį, meniškumą, artistiškumą net nebuvo galvojama. Pavyzdys gali būti labai paprastas : blasai už lietuvą, juos mums davė latviai, estai, ir airiai (prisimenu tik tiek, pataisykit jei klystu) . Šalys buvo kaimyninės, o Airija, tai juk pusę Lietuvos. Vienintelė išimtis buvo Norvegai, kurie ir laimėjo eurovizija.

No hard feelings žinoma, bet eurovija labiau panašėja į kažkokia laidą kurioje kaimynai renka popsoviškiausią dainą.

Man asmeniškai labiausiai patiko Portugalų , ir Estų dainos.

Ir žinoma Eurovizijos 2009 rezultatai :

1. Norvegija 387

2. Islandija 218

3. Azerbaidžanas 207

4. Turkija 177

5. Jungtinė Karalystė 173

6. Estija 129

7. Graikija 120

8. Prancūzija 107

9. Bosnija ir Hercegovina 106

10. Armėnija 92

11. Rusija 91

12. Ukraina 76

13. Danija 74

14. Moldova 69

15. Portugalija 57

16. Izraelis 53

17. Albanija 48

18. Kroatija 45

19. Rumunija 40

20. Vokietija 35

21. Švedija 33

22. Malta 31

23-24. Lietuva/Ispanija 23

25. Suomija 22

Rodyk draugams

2009-05-08

Bjauri muzika ?

Tema: MuzikaŽalias @ 08:27

pavadinimas

Kartą su draugais nusprendėme paklausyti ką gi šneka lietuviškoji radija. Ieškojom, ieškojom ir aptikom kažkokią radijo laidą kalbančią apie jaunimo klausomą muzika. Kalbėjo suaugę ir , vadinkime taip, senoliai.

Taigi, laidos vedėjas uždavė klausima “Kokia yra jūsų nuomonė apie jaunimo klausomą muziką?” . Žinoma iš kart pasipylė skambučiai, ir prasidėjo. Pirmasis atsakymas skambėjo iš pagyvenusios moters : ,,Jaunimas klausosi visokių nesąmonių, bjaurios muzikos, šlykštaus repo ir panašaus šlamšto, jie nepažįsta tikrosios muzikos, kurios klausėmės mes.”

Well excuse us for not living in 70s’ . Rimtai, mes klausomės įvairios muzikos, kaip minėto repo, punk’o, roko, metalo ir dar velniai žino ko , bet tai nepadaro jos bjaurios, vien dėl to, kad mes nesiklausome Bethoveno 9 - osios simfonijos. Dėl skonio nesiginčysima.

Antrasis atsakymas nuskambėjo atrodo kaip iš jaunesnės moters, bet mintis buvo dar kvailesnė : ,, Šiuolaikinis jaunimas tiesiog neturi šanso išgirsti ir patys pajausti muzikos, manau reikėtų įvest mokyklose giedojimo pamokas.”

Ši frazė tiesiog užmušė mus. Aš pats lankau chorą, kuriama kartais reikia giedoti, ir aš manau šiuolaikinis jaunimas, kuris klausosi tokios “bjaurios muzikos” tiesiog iškištu vidurinį pirštą tokioms pamokoms.

Buvo dar daug panašių, pagal mane, kvailokų atsakymų, bet, ow well , kaip jau sakiau, dėl skonio nesiginčysima.

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.