BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2009-10-28

Top 10 Greasmonkey Script’ai #2

Tema: Kita, Technologinins brūdasŽalias @ 14:55

Taigi antroji dalis Greasmonkey Scriptų Tope.

Finalinis penketukas:

5 vieta. Auto Inline MP3 Player

Kam bėgioti per įvarius saitus, kad išklausyti MP3 formato linką? Su šiuo scriptu, kiekvienas toks linkas automatiškai bus paverstas į Flash formato MP3 grotuvą, kur jūs vietoje galėsite išklausyti jį.

Instaliuoti Auto Inline MP3 Player.

4 vieta. Flickr Camera Images (Flickr)

Jei lankotės Flickr svetainėje šis scriptas gali būti naudingas. Prie nuotraukos jis parodys jums fotoaparato modelį, kuriuo buvo nufotografuota nuotrauka.

Instaliuoti Flickr Camera Images (Flickr).

3 vieta. Smart Google Reader Subscribe (Google Reader)

Jeigu jums taip pat užkniso kiekvieną kartą lakstyt iš vienos svetainės į kitą, kad užprenumeruoti kokį nors tinklalapį, tai jums pagelbės Smart Google Reader Subscribe. Prisijunkite prie savo Gmail vartotojo ir suradę norimą prenumeratą viršutiniame dešinajame ekrano kampe pamatysite mažą simbolį, kuris padės jums greičiau prenumeruoti.

2 vieta. Greased Lightbox

Praleiskite vaikščiojimus per skirtingas vietas, kad pamatytumėte pilnus paveikslėlių dydžius. Šis scriptas iš kart parodys pilno dydžio vaizdą. (Deja mano blogo atžvilgiu (bent jau man) šis scriptas neveikia)

Instaliuoti Greased Lightbox

Ir pirmoji vieta yra (skamba fanfaros)

1. Gmail Macros (Gmail)

Gmail Macros jums padės greičiau klaidžioti po visa Gmail’ą vos paspaudus kelis klavišus ant savo klaviatūros. Daugiau informacijos, kaip tapti Gmail mesitru.

Instaliuoti Gmail Macros.

Štai ir viskas. Top 10 Greasmonkey user script’ų. Tikiuosi padėjau.

(via LifeHacker)

Rodyk draugams

Top 10 Greasmonkey Script’ai #1

Tema: Kita, Technologinins brūdasŽalias @ 13:58

Užtikau internete tokį mielą dalyką kaip Greasmonkey, ir suradau top 10 jo script’ų.

Tai iš pradžių kas tai per velnias tasai Gresmonkey. Greasmonkey yra naršyklės priedas, kuriame yra dedami vartotojo pasirinkti papildai (scripts) . Kiekvienas scriptas naršyklei suteikia vis kitokių priedų. Pavyzdžiui, su tinkamu scriptu, galėsite užblokuoti internete naudojamus keiksmažodžius ir pan.

Tiesa, Greasmonkey tinka ne tik FireFox naršyklėj. Opera irgi naudoja tokius scriptus (bet ne visus), Safari netgi turi savo Creammonkey.

Taigi einame į topą:

10 vieta. Textarea Backup.

(Paspaudus padidės)

Šis skriptas veikia visuose saituose išskyrus Gmail. Turbūt visiem buvo nutikę taip, kad parašius žinutę, pranešimą, ar netgi gana ilgą tekstą, netyčia nuspaudžiate ne tą klavišą ir viskas prapuola? Su Textarea Backup tekstai ir pranešimai bus išsaugoti, nes ji saugo pranešimus, kas 10 simbolių ir nelaimės atveju juos grąžina atgal.

Instaliuoti Textarea Backup.

9 vieta. Invisibility Cloak.

Išgelbėkite save nuo tų laiką siurbiančių saitų su šiuo script’u, kuris bus jums kaip mama, pasakanti kada jums reikia eiti nuo kompiuterio, ar tęsti svarbesnius darbus. Su Invisibility Cloak jūs galėsite įrašyti saitą, į kurį jūs nenorėsite eiti iki tam tikros valandos, kurią irgi galėsite reguliuoti.

Instaliuoti Invisibility Cloak.

8 vieta. Nested Comments.

Gana patogus scriptas forumuose. Su juo nereikės ieškoti jums atsakytų žinučių, viskas bus gražiai sudėta vienoje vietoje. Kaip sakiau scriptas veikia tik forumuose.

Instaliuoti Nested Comments.

7 vieta. TextareaResize.

Padarykite savo rašomąją vietą didesne ar mažesne. Su šiuo scriptu, bet kuriame saite galėsite savo rašomąjį lauką padaryti aukštesnį (Ctrl+Enter), žemesnį (Ctrl+Shift+Enter), platesnį (Ctrl+Space).

Instaliuoti TextareaResize.

6 vieta. Profanity Filter.

Man asmeniškai šis scriptas atrodo beviltiškas, bet visgi naudojamas. Jei norite apsaugoti savo vaikus, ar šiaip panaikinti keiksmažodžius iš savo akių jums padės Profanity Filter.

Instaliuoti Profanity Filter.

Tęsinys kitoje dalyje arba To Be Continued…

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.