BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2010-01-24

Mobiliųjų telefonų kronikos : MTTC / 2 dalis

Pirmame įraše jau pasakojau, kaip buvau susidūręs su MTTC mobiliųjų telefonų taisykla. Taigi tęsinys, kas įvyko toliau.

Telefoną pataisė per 4 dienas. Tikrai greičiau nei prieš tai, bet per tokį skubėjimą turbūt ir pamiršo taisymą. Patikrinau ar telefono kontaktai iš tiesų pataisyti prijungęs ausines. Rodo, kad ausinės prijungtos, pajudinus neišsijungia, viskas puiku. Žinoma išskyrus, kad muzika negroja. Pabandėm su skirtingais adapteriais ir skirtingom ausinėm. Nieko. Teko vėl nešti. Šį kartą pridavęs telefoną gavau uber pakaitalą nokia velniai žino kokį modelį, vėl be jokių pakrovėjų etc. Esmė ta, jog praeitą kartą, kaip ir pagal visus standartus gavau muzikinį telefoną, nes pridaviau irgi muzikinį, tačiau šį kartą gavau apibraižytą, sulūžusią Nokia. Teisybė ne?

*Įrašą atnaujinsiu, žiūrėsim kas bus toliau*

*Atnaujinta*

Telefoną sutaisė per ~4 dienas. Atrodo, kad viskas veikia. Garsas trūkinėja, bet klausyti galima, kraunant neišsijunginėja.

Išvados.

Norite taisyti oficialiai garantiniam ir ne tik taisymui, kur taisymas trunka nuo 4 dienų iki 3 savaičių, kurio metu “sutaisytas” objektas vistiek bus sugedęs, rinkitės MTTC !

Rimtai, norite greito ir gero taisymo, Google it !

Rodyk draugams

2010-01-19

Mobiliųjų telefonų kronikos : MTTC

Ko gero daugelis iš jūsų esate girdėję apie Mobiliųjų Telefonų Taisymo Centrą (MTTC). Jei ne, taigi šis įrašas kaip tik apie jį.

Jau esu keletą kartų susidūręs su šiuo centru ir atvirai sakau, paliko nekokį įspūdį.

Pirmąjį kartą nešiau savo Sony Ericsson į MTTC dėl telefono ekrano gedimo. iš pradžių žinoma buvau nunešęs į saloną, kuriame man jį pardavė, o tik tada gavau siuntimą į servisą. Nunešęs ten telefoną radau krūvą laukiančių žmonių, išeinančių bei ateinančių tai tuščiomis, tai nešdami telefonus. Atėjus mano eilei atidaviau telefoną, pasirašiau ir t.t. viskas kaip įprasta, tačiau apie telefono laikiną pakaitalą nebuvo užsiminta. Na pirmas kartas, gal nereikia, gal greitai viską sutvarkys. Deja telefoną tvarkė tris savaites, bet visgi sutvarkė.

Antrą kartą nešiau taisyti Sony Ericsson ausines. Nunešiau į tą patį servisą. Atidaviau ausines, bet prieš tai aiškinau kokį pusvalandį ausinių problemą, jog, liaudiškai sakant, parėjo jungtis. Galiausiai teko palikti ir ausines, ir adapterį, ir telefoną, kad galėtų pradėt tvarkyti. Tvarkymas praėjo lyg ir gerai, tačiau per 3,5 savaitės.

Ką gi, ką gi. Vėl nunešiau tą patį telefoną į MTTC servisą prieš dvi, tris dienas (atmintis streikuoja), dėl kontaktų gedimo ir žiūrėsime kas bus. Šį kartą jau turiu telefono pakaitalą, tačiau į pakaitalą įėjo tik telefonas, nei pakrovėjo, nei usb laido, nei jokios programinės įrangos.

Pagal visus duomenis MTTC tinklalapyje manęs laukia dar dvi savaitės dėl “detalių keliavimo”.

Rodyk draugams

2010-01-01

Paskutinis metų įrašas

Tema: Asmeniniai, GyvenimasŽalias @ 00:22

Kaip ir praeitais metais palaikydamas Horde/Luko idėją aptarsiu savo 2009 metų įvykius paskutiniu šių metų įrašu.

Taigi nominacijos yra :

  • Metų įvykis. Maniškis metų įvykis būtų ne vienas. Iš pradžių būtų mano nuostabiosios sesutės, kuriai jau 8 mėnesiai, gimimas. Ir žinoma šiam blogui sukako vieneri !
  • Metų nuosmukis. Nuosmukis? Hmz. Ko gero nusmuko mano visų muzikos pasiklausymo programų nuosmukis iki mokamo lygio. Bet nieko tokio, GrooveShark saves the day.
  • Metų atradimą. Kaip jau minėjau, mano atradimas yra jazz’inė muzika. Žemai lenkiuosi.
  • Metų filmas. Vienareikšmiškai ,,Dievo Miestas”. Iš mano matytų, tai ko gero geriausias filmas. Mano rekomendacijos.
  • Metų muzikinis kūrinys. Tai ko gero bus iš tos jazzo skilties - Louis Armstrong - Skokiaan.
  • Metų tinklaraštis. Turiu jų tiek daug, kad išskirti, kurį nors viena, gana sunku. Na, bet gal išrinktasis ko gero bus Ežiuko Blogas. Kaip mylintis savo miestą Vilnių gana dažnai užsuku šį blogą.
  • Metų skaitinys internete. Apmokestinamas senamiestis. Pagaliau! Jokių užimtų dviračių takų, piktų taksistų!

Na mielieji, visus Jus su 2010 metais. Džiaugsmo laimės ir visko, ko ten dar dažniausiai linkima!

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.