BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2010-06-22

Atrastieji #2

Tema: Muzika, Trumpai ir aiškiaiŽalias @ 15:23

Nors padoraus įrašo suregzt negaliu kuris laikas, atrastuosius atnaujinu. Taigi šį kartą old school hip - hop’o mėgėjams - Arrested Development. Iš esmės ne toks jau old skūlas, 88 - 96 - dabartis nėra taip jau senai. Įkvėpti Public Enemy, grupė pradėjo leisti dainas/albumus ne tik sauso hip - hopo stiliumi, bet soul, blues, funk ir hip-hop mišiniu.

Be jokių didesnių tuščiažodžiavimų - Arrested Development

Gero klausymo!

Rodyk draugams

2010-06-09

Knyga ar Filmas?

,,Tik geriausios knygos virsta filmais” - citata iš kažkokios reklamos.

Tikrai nemažai yra filmų, pastatytų pagal knygų scenarijų ir netgi atvirkščiai. Bet kuris variantas yra geresnis? Nuomonės šiuo klausimu nuolatos išsiskiria. Norėdami pamatyti daug sprogimų, vaizdo efektų, holivudo žvaigždučių renkamės filmus. Norėdami nors kiek palavinti protą, pasimėgauti gera scenarijaus kokybe renkamės knygas. Asmeniškai aš, dažniau renkuosi pastarąjį variantą.

Žiūrint filmus atsisėdame į minkštą krėslą, išjungiame smegenis ir stebime besikeičiančius paveiksliukus. Filmuose, kurie pastatyti pagal knygas, dažnai iškerpamos ar pakeičiamos bene svarbiausios scenos. Nors jie trunka kelias valandas, pasijauti, tarsi pamatęs tik mažą dalį kas buvo knygoje. Netgi tokie senieji Lietuviškieji filmai kaip ,,Riešutų Duona” neatitinka knygos veiksmų. Pusė visko, kas buvo knygoje, filme net nebuvo užsiminta.

Skaitant knygas jau reikia kiek pamąstyti, suvirškinti tai, ką perskaitei. Tačiau skaitant ne tik perskaitai žymiai daugiau, bet tuo pačiu metu lavini vaizduotę, iškalbą, netgi gramatikos sugebėjimus.

O kurį variantą renkatės Jūs?

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.