BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2010-11-23

Nors vienas geras darbas

Tema: KitaŽalias @ 21:00

Nenumaldomai artėja ta šventė iš K raidės. Taip, ta pati, per kurią vaidiname esą geri ir rūpestingi, ir tokiais buvome ištisus metus. Atėjus šventėm prisiryjam už visus metus, pastorėjam kokiais 5 kg. ir jaučiamės sėkmingai atšventę. O dar dovanos…

Tikrai tikiu, kad nei Jūs, nei aš, nebuvome angeliukais geruoliais, todėl nors prieš pat šventes paglostom savo savimeilę, ir pavaidinkim doruosius.

Jau antrus metus vyksta akcija “Padovanok Kalėdų Stebuklą”, per kurią interneto pagalba renkami pinigai remiamų šeimų vaikams, už kuriuos bus nupirkta žaislų. Pats dalyvauju pirmą kartą, tad žėkit chebra, nenuvilkt Žaliojo Blogo. Prisidėt galit numygus mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe. Paspaudus bus paaukota 5ct.

Karts nuo karto priminsiu apie šį projektą, o dabar pažiūrim kaip jums rūpi vaikai. GO!

Rodyk draugams

2010-11-22

Lietuviškosios televizijos “ypatumai”

Tema: Kita, NuomonėŽalias @ 19:31

Vieni sako, kad lietuviškoji televizija po truputį miršta, kiti, kad ji pačiame žydėjime, o aš sakau, kad ji užknisa.

Viskas ką aš matau per visus tv3, lnk ir panašiai, tai eiliniai holivudiniai filmai, kuriuos jau n metų kartoja, rimtų žurnalistų, rimtos laidos t.y. pasakojimai apie tai, apie ką tuo momentu kalba pusė šalies, ir žinoma “linksmosios” poplaidos, tokios kaip KK2, super lt ir panašiai.

Tad pakalbėkim apie pastaruosius. Per amžius lietuviams buvo malonu stebėti kitų nelaimę, o dabar šių laidų pagalba ir smagiai iš jų pasijuokti. Juk, pagal juos, kiekvienam šalies gyventojui yra įdomu kas su kuo permiegojo ir kokius apatinius užsidėjo antradienį. Paimkime laidą Super L.T. . Ko gero viena iš beviltiškiausių laidų, bet puikus bulvarinės televizijos pavyzdys. Kiek man teko matyt, labiausiai įsiminė jų interviu ėmimas. Kiekvieną kartą, kai kalbantis žmogus pasako kokį žodį, kuris skamba juokingai, nelietuviškai, dviprasmiškai ar pan. jie tuoj pat per trečdalį ekrano prilipdo tuos žodžius. Jei tas žmogus nutylą galvodamas ką pasakyt, primėto kokių nors ženklų, kol galiausiai kalbantysis vos matosi ekrane. Atleiskit, bet kokiems imbicilams jie kuria laidas? Kad reikia ne tik savotiškai išsityčiot iš žmogaus, bet ir leisti debilams žiūrovams suvokt ką jis pasakė?

Dar viena smagi laida įstrigusi mano atmintyje - tai skandalingoji (pastebėjot kiek daug laidų dabar yra “skandalingos”?) KK2 (buvusi Kakadu). Viena iš netolerantiškiausių, kvailiausių, mainstream’iškų laidų, kurias man teko matyti. Kas mane labai supykdė tai vieną jų laida, kurios dėl kažkokių priežasčių neleidžia kelt į tinklaraštį. Anyways, jei įdomu apie ką čia blevyzgoju pažiūrėkit, suprasit. Laidoje viešai išpeikiamas projektas “Kukis ir Medutis”, kuriame mokoma tolerancijos ne tik homoseksualams, bet ir kitoms rasėms, religijai ir pan. Deja laida traktavo tai, kaip “ped*rastų pasikėsinimą į vaikus”. For f*ck’s sake, kas sako “ped*rastai” televizijoje? Nepaisant to, kad nerealus projektas buvo užterštas, laida parodė savo silpnaprotiškumą ir netoleranciją.

Vieno ko aš nesuprantu, tai kokio lygio turi būti žiūrovai, kad šios laidos jiems patiktų?

Smarkiai tikiuosi, kad ilgainiui jos išnyks, nes manau sulig kiekviena laida žiūrovai darosi kvailesni.

Rodyk draugams

2010-11-11

Pozityvumas ir fluxus

Tema: Kita, LaisvalaikisŽalias @ 20:26

Kaip ir žadėjau, šiandien rašau pozityvia tema. Pastebėjau, kad esu mėgėjas nuolatos kažkuo skųstis, kažką peikti. Bet kadangi šiandien rašom pozityviai, tad ir atsidžiaugsiu. Kuo?

Ogi štai kuo. Visai nesenai man teko malonumas atrasti “fluxus” meno judėjimą. Fluxus’as (lot. fluxus - nepatvarus, nepastovus) - tai meno rūšis, kuriai tarsi negalioja visos taisyklės ir disciplina. Čia viskas atsitiktina ir tuo šis judėjimas mane žavi. Fluxus peikia komerciją ir siekia menininkų nepriklausomybės. Lietuvoje šis judėjimas prasidėjo Jurgio Mačiūno ir Jono Meko iniciatyva.

Viena iš smagiausių fluxus vietų (bent jau Vilniuje) tai “Fluxus Ministerija”. Pirmą kartą ten pabuvojęs pasijutau nejaukiai. Aplinka ganėtinai keistoka, graffitininkai paišo ant sienų, neaiškios figūros stovinčios kampe prie menko apšvietimo, siaurėjančios sienos. Viskas ten atrodė, tarsi apleista poliklinika ar kažkas tokio. Bet pradėjus lankytis ten dažniau išsiugdžiau meilę visai fluxus aplinkai. Ministerijoje dabar vyksta įvairios parodos, kino seansai, įvairūs koncertai. Pvz.: dedu didžiausią pliusą už (ne tik fluxus’e) vykusį “Nepatogų Kiną”. Pagaliau kažkas tokio, kur parodomos temos apie, kurias retas turi drąsos užsiminti.

All in all, kol kas tiek apie šį nuostabų judėjimą. Ateityje prisižadu dar apie jį parašyti. Pozityvaus jums vakaro!

Rodyk draugams

2010-11-10

Pozityvaus bloginimo diena

Tema: Asmeniniai, Gyvenimas, KitaŽalias @ 21:17

Kaip jau pastebėjot čia lankausi retai. Labai retai. Bet po truputy galvoje dėlioju mintis ateities įrašams, ir po truputy turėtų viskas grįžti į savo vėžes.

Taigi eilinį kartą check’indamas skaityklą atradau tokią smagią idėją: ,,Pozityvaus Bloginimo Diena”

Šiek tiek pozityvo tikrai nepakenktų, o ir šia smagia akciją gal bus lengviau grįžti prie rašymo.

Anyways, kviečiu prisijungti. Dalinsimės pozityviomis mintimis rytoj, t.y. lapkričio 11d. ketvirtadienis.

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.