BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2010-07-12

Kodėl aš nežiūriu futbolo, arba finalo nevertos varžybos

Tema: Gyvenimas, Laisvalaikis, NuomonėŽalias @ 12:00

Vakar ispanų pergale pagaliau pasibaigė mėnesį trukęs pasaulio futbolo čempionatas. Per visą tą mėnesį iš šio čempionato mačiau tik Green’o fail’ą, Vokietija vs. Urugvajus ir žinoma vakarykštes finalines rungtynes, ir tuo nė kiek nesigailiu.

Šiam įvykiui įdėta begalė pinigų ir pastangų, kad būtų įdomus reginys, bet viską ką (bent jau aš) mačiau tai dažniausia ~ 90 spyrių iš vienos aikštės pusės į kitą, ~ 9 nepataikytus spyrius į vartus, ir ~ 1 įvartį. Žinoma nepamirštam ir teatrališko reginio, bet čia jau kita kalba. Nepaisant to, patriotai - sirgaliai už eilines varžybas sumoka viso labo $140 o į finalines rungtynes tik (!) apie $2000.  Visgi (smarkiai tikiuosi) ne visos varžybos buvo tokios lėkštos: Vokietija su Urugvajumi suteikė tikrai malonų reginį, kur mačiau futbolą, o ne žliumbiančių, ir ant vejos besiraitančių vyrų manifestą.

,,96% teisėjų sprendimai būna teisingi, tačiau apie likusius 4 anglai ganėtinai aiškiai nupasakojo.” Kažką panašaus sakė kažkuris komentatorius, ir buvo visiškai teisus. Šį kart ne tik anglai galės nupasakot tuos 4 procentus. Per pratęsimą nebuvo paskelbtas olandų kampinis, kuris galbūt būtų išgelbėjęs juos nuo pralaimėjimo, tačiau teisėjo žodis paskutinis. Iš kitos pusės, ispanai į finalą užkopė per teisėjų klaidas, ir tuo pačiu, sugebėjo jį laimėti…

Grįžkim prie finalinio Ispanijos ir Olandijos mačo. Per visas varžybas buvo gauta 10 geltonų kortelių iš kurių viena virto raudona. Berods čempionato rekordas. Stebint rungtynes atrodė, kad vietoj treniruočių abiejų komandų žaidėjai lankė vaidybos pamokas. Kas antrą žingsnį, tiek ispanus, tiek olandus traukė prie žemės. Galiausiai Torresas nusprendė “pailsėti” vidury vejos, nors einant atsiimt medalių, visi skausmai ir šlubavimai pasimiršo. Ką gi be padarysi?

Štai tokia mano nuomonė apie ši pasaulio čempionatą. Pagaliau pasibaigė, tačiau visų kalbų, juokų ir kitų vuvuzelių paminėjimų pasiilgsiu.  :)

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarų – 11 »

 1. daug finalų teko matyt kur žaistų taip kaip Urugvajus - Vokietija ? Niekada finale nėra gražaus futbolo tik kova kas ką nugalės. Todėl jie gražūs akiai nebūna, jie yra gražūs komandų kova, pasiaukojimu ir noru laimėti, kartais bet kokia kaina, ir vieniems tai patinka o kitiems ne.

     tmv — 2010-07-12 @ 12:33

 2. tmv,
  šiame finale grožio nemačiau jokiais atvejais. Vienintelį komandinį veiksmą mačiau, kaip komandiškai visi nugriūna, vaidindami, kad jiems skauda.

     Žalias — 2010-07-12 @ 12:49

 3. Tai žiūrėjai ar nežiūrėjai finalo, nes antraštė sako, kad nežiūri futbolo, o pabaigoje rašai, kad visgi rungtynes stebėjai? Manau, finalas geras buvo, tik vietoje ispanų norėjau jame matyti vokiečius. Gaila, kad olandai pralaimėjo.

     Evaldas — 2010-07-12 @ 13:39

 4. Evaldai,
  Pavadinimu norėjau pasakyti, kad apskritai futbolo nežiūriu, bet pirmoje pastraipoje minėjau, ką visgi pamačiau. : )

     Žalias — 2010-07-12 @ 13:50

 5. tiesiog tai nebuvo rungtynės kurios patiktų futbolo nežiūrintiems žmonėms. Nesidomintis futbolu tik tai ir pamatys, o kas domisi supras kodėl rungtynės vyko būtent taip.

     tmv — 2010-07-12 @ 14:20

 6. Na bet pažiūrėkime iš palaikančiųjų (tų, kurie pirko bilietus ten) pusės. Dalis jų manau smarkiai nesidomi futbolu ir važiavo ten vien tam, kad patriotiškai palaikyt savo rinktinę, ir visgi mokėti $2000, ir pamatyt tai kas buvo vakar nemanau ar verta.

     Žalias — 2010-07-12 @ 14:29

 7. keistai kalbi, kaip galima nesidomint mokėti tokią sumą pinigų? Tu gi nesidomi futbolu tai ar mokėtum 2k $? Manau, ne, tai vadinasi mokėjo tie kurie domisi.
  O ką jie turėjo pamatyt? Tokias rungtynes kaip Urugvajus - Vokietija? Tada verta pinigus mokėti? Taigi sakau, finale tokių rungtynių tiesiog nebūna.

     tmv — 2010-07-12 @ 14:41

 8. rungtynės buvo vertos finalo, o kad finale grožio būna retai tai tiesa. 3-4 vietos buvo žymiai “gražesnės” rungtynės.

     daiius — 2010-07-12 @ 20:17

 9. Patikslinimas - kortelių išdalino 14. Bet rekordas bet kuriuo atveju.

  O kam žiūrėti, jei aštunkojai jau pranašauja rezultatus - gal pagal juos ir teisėjai jau pradėjo orientuotis?
  Tuoj kas nors pradės rinkti parašus (ar bent jau suburs grupę FB), kad aštunkojis Paulis būtų iškeltas į FIFA prezidento postą :)

     Marius — 2010-07-13 @ 00:19

 10. tmv,
  Kaip jau sakiau, manau, kad bent dalis iš sumokėjusių važiavo tik palaikyti savo rinktinę, o ne pamatyti futbolo rungtynių.
  daiius,
  galbūt ir vertos, bet bent jau aš tikėjausi pamatyti kiek kitokį vaizdą.
  Marius,
  Taip, aštuonkojis mane nustebino. Dar labiau nustebino ir tai, kad kitos šalys irgi turi savo ekstrasensus gyvūnus. :)

     Žalias — 2010-07-13 @ 10:09

 11. Gražiausios rungtynės buvo Urugvajus-Gana ir dėl 3 vietos Urugvajus-Vokietija. Dar neblogos Brazilija-Olandija, bet tikrai ne finalas :( Reikia džiaugtis, kad finale bent per pratęsimą įvartį pamatėm, o tai būtų tekę žiūrėti 11 m. baudinių loteriją.

  P.S. Aš irgi futbolo nežiūriu, bet šias rungtynes mačiau. Netyčia, nes per kitus kanalus nieko gero nerodė ;)

     Marius — 2010-07-13 @ 10:19

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.