BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2010-01-19

Mobiliųjų telefonų kronikos : MTTC

Ko gero daugelis iš jūsų esate girdėję apie Mobiliųjų Telefonų Taisymo Centrą (MTTC). Jei ne, taigi šis įrašas kaip tik apie jį.

Jau esu keletą kartų susidūręs su šiuo centru ir atvirai sakau, paliko nekokį įspūdį.

Pirmąjį kartą nešiau savo Sony Ericsson į MTTC dėl telefono ekrano gedimo. iš pradžių žinoma buvau nunešęs į saloną, kuriame man jį pardavė, o tik tada gavau siuntimą į servisą. Nunešęs ten telefoną radau krūvą laukiančių žmonių, išeinančių bei ateinančių tai tuščiomis, tai nešdami telefonus. Atėjus mano eilei atidaviau telefoną, pasirašiau ir t.t. viskas kaip įprasta, tačiau apie telefono laikiną pakaitalą nebuvo užsiminta. Na pirmas kartas, gal nereikia, gal greitai viską sutvarkys. Deja telefoną tvarkė tris savaites, bet visgi sutvarkė.

Antrą kartą nešiau taisyti Sony Ericsson ausines. Nunešiau į tą patį servisą. Atidaviau ausines, bet prieš tai aiškinau kokį pusvalandį ausinių problemą, jog, liaudiškai sakant, parėjo jungtis. Galiausiai teko palikti ir ausines, ir adapterį, ir telefoną, kad galėtų pradėt tvarkyti. Tvarkymas praėjo lyg ir gerai, tačiau per 3,5 savaitės.

Ką gi, ką gi. Vėl nunešiau tą patį telefoną į MTTC servisą prieš dvi, tris dienas (atmintis streikuoja), dėl kontaktų gedimo ir žiūrėsime kas bus. Šį kartą jau turiu telefono pakaitalą, tačiau į pakaitalą įėjo tik telefonas, nei pakrovėjo, nei usb laido, nei jokios programinės įrangos.

Pagal visus duomenis MTTC tinklalapyje manęs laukia dar dvi savaitės dėl “detalių keliavimo”.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarų – 5 »

 1. Man buvo lygiai tas pats… Na 2008m pab. (lapkričio , gruodžio mėn. ) nunešiau ten savo Sony Ericsson ,atstovėjau 50 žmonių eilėj , ir kai ,,priėjo,, mano eilė , man pradėjo aiškint , kad parduotuvė užsidaro , todėl sakė atnešt pirmadienį . Atnešusi , taip pat užpildžiau popierizmą , na man Ačiū Dievui davė pakaitalą (kažkokią lūženą xD , bet taip pat be pakrovėjo ir t.t. ) . Taigi man telefoną taisė 3 savaites , o sakė bus pataisytas 3 dienų bėgije , na… taip pat vežė detales. na pagaliau atėjau išsiilgto telefoniuko , ir bumt kažką ten tokio rado , taigi sumokėkit 70 Lt ,nes garantinis tokių dalykų netaiso , na ką gi telefonas nemažai kainavo , naujo nesinorėjo ,taigi sumokėjau . Su pakaitalu laukiau dar 3sav. ir kai mama nuvažiavo paimt , pasakė ,,Atsiprašome tel. rasta drėgmės , garantinis tokių dalykų netaiso , taigi reikia sumokėti dar 180lT ,, . Beje , norėčiau pridurt , jog ten kas antram žmogui rado drėgmės , taigi mąstykit patys…
  Na va , mes nesumokėjom , o nunešėm (tikrai rekomenduočiau tą taisyklą - taiso greitai , pigu ) karoliniškėse prie norfos (pabrėžiu prie ;D) . Man ten pasakė - jog telefono neapsimoka taisyti , taigi geriau jau naują pirkti . Mama užsiminė apie tai jog kas antram žmogui toje taisykloje rado tą patį…
  Na žmogus padorus , nenorėjo jokių taisyklų ,,apkalbinėt,, , bet pasakė jog gali būt kad jie sukčiauja ,arba jų taisykloje yra drėgmės…
  Na va taigi toje pačioje taisykloje nusipirkau naują nokia , kuri man tarnauja dar iki šiol nei karto nesugedusi…;D
  Vat kokia ilga istorija ;DD Bet aš pasimokiau ir MTTC nebetaisysiu telefono : )

     Aistė — 2010-01-19 @ 21:42

 2. Aiste,
  Na tikiuosi maniškiame neaptiks vandenų. :)
  Gal galėtum plačiau, kas ten per įmonė Karoliniškėse, ir patogiau būtų, kadangi lazdynuose gyvenu, toli eiti nereikėtų. : )

     Žalias — 2010-01-20 @ 15:32

 3. Na aš nežinau jos pavadinimo , nes kaip matai senokai buvau ;DD Bet kažkaip ,,Mobiliųjų telefonų taisykla,, . Ji yra , jei einant nuo maximos (koralų) tai pereinant gatvę reikia pasukt į dešinę , praeit tą kazino , tada dar paėjėt (prie pat gatvės ji ) ir surasi . Abejoju ar ką supratai , bet… : D
  em , o kadangi mokaisi Sausio 13-osios vid. mokykloj turėtų būt įdomu http://www.15min.lt/naujiena/miestas/vilnius/smugiu-koja-mokykloje-nokautuota-vilniaus-pedagoge-41-80563

     Aistė — 2010-01-20 @ 16:50

 4. Liepos 23 pridaviau i MTTC remonto guru taisyti plansetini kompiuteri Prestigio multipad 4 diamond 7.85 3 G, taisymas negarantinis, iskiles lietiminis stikliukas. Oficialiame puslapyje nurodyta apitiksli kaina su darbais 137 lt. Liepos 29 d. technikas nustate, kad reikia keisti su ekranu. Kaina su darbais 290 lt.
  Pazymiu, ekranas pukiai veikiantis, pazeistas tik stikliukas.
  Porai savaiciu buvai isvykusi, grizus rugpjucio 11 d. telefonu paprasiau paaiskinti, kodel reikia keisti ir ekrana. Vienintelis atsakymas buvo :technikas nustate.
  Paprasiau, kad technikas pakomentuotu arba telefonu arba rastu, del kokiu priezasciu reikia keisti ekrana. Panele krupsciai telefonu uzrasinejo mano el pasta, be to paprasiau pakeisti kontaktini telefona, kadangi isvykstant kaip kontaktini daviau mamos.
  Rugpjucio 20d. jokiu ziniu
  Vel skambinu, vel kalbam apie ta pati. Panele tvirtina, kad laiskas issiustas, o kad as jo negavau tai mano problema, dar karta tislinam pasto adresa, pasirodo ir kontaktinis telefonas liko senas.
  Galu gale gavau atsakyma rastu :Technikas nustate remonto 290 lt. ir viskas jokiu argumentu, kodel, kas netaip su ekranu?
  Pareikalavau grazinti preke. Pazadejo informuoti sms kai galesiu atsiimti savo neteisyta preke.

  Tuo metu kitose taisyklose man telefonu is karto atsake kad siam modeliui vien stikliukas nekeiciamas, o tik su ekranu ir is karto pasake kad tai kainuos apie 300 lt. Atsake is karto be diagnostiks.

  Rugpjucio 25 d. jokiu ziniu, skambinu, jau kantrybe truko, pradedu pyktis, paaiskeja kad dar nebaigti remonto darbai. Kokie darbai? Juk pareikalavau grazinti preke. Pasirodo niekas nezino kur yra mano prietaisas. Prigasinau kas rasysiu pareiskima del vagystes, jei neatsiras.
  Rugpjucio 27 d. atejo sms zinute i mamos telefona, kad galima atsiimti, darbu kaina 20 lt uz diagnostika ir 8 lt uz transporta.

  Atejau atsiimti preke, bet atsisakiau moketi uz tariama diagnostika, kadangi internete nurdyta tycia klaidinga informacija - paslauga tik stikliuko keitimas konkreciai siam modeliui. Dabar toks plansetas kainuoja 400 lt. taigi uz 300 lt daryt toki remonta tikrai neapsimoka. Panele pasake mes keiciam tik stikliuka. Paklausiau tai kodel nepakeit? Nes technikas nustate kad jum reikia keisti ir ekrana. Sakau ekrans gi veikia, atsakymas: Jis gali ir metus veikti.

  Atiduoti nenorejo, pasakiau kad neturi teises lakyti svetimo turto. Susinervinusi panele prietaisa grazino ir prigrasino teismu.

     Julia — 2014-08-29 @ 16:34

 5. Niekada nutrejau problemu su MTTC, tad uzjauciu merginas, kurios priima irenginius is klientu;)

     Meistras — 2015-10-29 @ 12:29

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.