BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2010-07-19

Nes tikiu, jog Sony Ericsson gali geriau

(Nuotraukoje mano Sony Ericsson gamybos kapinės. Kiekvienas ten esantis daiktas neveikiantis. Paspaudus padidės)

SonyEricsson’ai mane žavi jau ganėtinai senai. Būtent šios gamybos telefonas buvo mano pirmasis “šustras” mobilusis: spalvotas, su mp3 grotuvu, kamera…

Mano mobiliųjų telefonų svarbiausias kriterijus dažnai būna patogus muzikos klausymas. Šiam kriterijui išleidau nemažai pinigėlių adapteriam bei ausinėm su specialiąja jungtimi, kuri yra ganėtinai masyvi, greitai nulūžtanti, ir nė velnio nesilaikanti. Bet kaip matosi nuotraukoje visos mano pastangos per niek. Sulūžo, neveikia ar šiaip numirė kiekvienas Sony Ericsson produktas.

Taigi tik pamanykit kaip aš apsidžiaugiau savo el.pašte radęs tokį pranešimą. O ir prisiskaitęs apžvalgų, nuomonių, ir t.t. net pašokau nuo minties, kad turiu galimybę laimėti.

Klausymas į kurį turėčiau atsakyti “Kodėl šis telefonas turėtų priklausyti būtent tau?”. Nes tikiu, kad Sony Ericsson pasistengė su šiuo telefonu.  Jis mažas, tad tilps į mano kelnių kišenes, kur mažai kas telpa. Jis “protingas”, tad žinosiu, kad kišenėje turiu ne plytą sugebančią tik paskambint. Jis neturi standartinės jungties, tad nereikės pirkti adapterių, kurie per greit sulūžta. Jis turi 3.5mm jungtį, apie ką aš svajojau nuo tada, kai vos paėmiau į rankas Sony Ericsson telefoną. Jis turi visus 5 megapikselius, tad fotografuoti “špargalkes” galima bus be jokio jaudulio, kad ko nors neįskaitysiu. Galėčiau dar ilgai vardinti, bet ganėtinai tingiu, tad paliksiu su pagrindiniais faktais.

P.S. Nesupratusiems, taip, tai konkursas kur galiu laimėti telefoną Sony Ericsson Xperia X10 mini. Ir taip, beviltiškai stengsiuosi laimėti. Help me out with this!

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarų – 8 »

 1. pritariu. sony ericssonas pats geriausias. turiu ir kiekvieną dieną džiaugiuos :)

     Siesta — 2010-07-19 @ 17:02

 2. Tai jau cia dabar blogas pasidare kazkokia reklamine kampanija, nes as tai sito telefono nenoriu, kaip ir nenoriu windows 7 ultimate. Noresiu telefono, uzsidirbsiu pinigu ir nusipirksiu, arba palauksiu, kol atpigs iki “lito” noresiu windowsu - parsisiusiu, viskas labai paprasta.
  Ir isvis wtf kas cia per nesamone rasyti blogus apie kazkoki telefona. Susisuko zmonem protelis.

     anonim — 2010-07-20 @ 00:18

 3. Geras, turėjau šitą telefoniuką, maniškis guli stalčiuje irgi nulaužtu priekinu dangtuku :D Tiesą, veikiantis

     Akira — 2010-07-20 @ 04:55

 4. anonim,
  šiuo įrašu aš nieko nereklamuoju. Gavęs laišką su siūlymu laimėti vos parašius įrašą, pagalvojau, kodėl gi ne?

     Žalias — 2010-07-20 @ 09:14

 5. Aš visiškai ,,netikiu,, sony ericsson’ais . Iš šono lb lb faini ir geri telefonai atrodo , bet iš tiesų jie lūžta taip greitai kaip tik gali (mano nuomone);DD aš irgi turėjau sony ericsson’ą ir jis man sugedo per maždaug pusę metų , nes jame ,,prisirinko,, drėgmės , aš galėjau jį išrinkti dalimis ir mikroschemomis todėl kad kelis kartus ant žemės nukrito… O dabar tie touch tai dar greičiau lūš . Mano manymu , geriausi telefonai yra nokia. Na ir žinoma iphone’as (geresnio tel. nesu mačius). ;}}
  Na , bet žinoma , jei yra galimybė laimėti , kodėl gi nepabandžius (juk reikia tiek mažai) ;>>

     Aistė — 2010-07-21 @ 11:22

 6. Aš kiek pažįstų SE savininkų, nieks jiems nesulūžo, pats turėjau SE 550i, bet per žioplumą sugadinau (gamintojų visiškai nekaltinu, šiuo atveju).
  Mano draugas turėjo tokį, kaip čia pavaizduotas w200i berods, bet kiek kritęs, kiek mėtytas, nesugedo. Buvo sudrėkintas, neveikė, bet porą dienų padžiovinus atsigavo ir toliau puikiai atliko savo funkcijas.
  Pusbrolis, taip pat turėjo SE, tokį, kaip aš deja įkrito į ežerą, bet gerai išdžiovinus jis toliau veikė (išskyrus tris mygtukus į dešinę, dešinėj pusėj brukšnelis, bei langų perjungimo mygtukas.) Dėl to jis jokios bėdos nematė ir kol galutinai jis jam nesugedo (po kokių 3m. naudojimo) nekeitė telefono.

  Aš pats pilnai už Nokia ir SE. ;]

     Tuomis — 2010-11-07 @ 01:50

 7. Well I really enjoyed studying it. This tip provided by you is very practical for proper planning.

     pvc afvoer — 2011-01-05 @ 10:20

 8. enjoy the efforts you have put in this, thanks for all the great content !

     depresija i anksioznost — 2011-01-07 @ 11:02

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.