BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2010-09-19

Ruduo, darbai, grįžimas ar persikėlimas?

Tema: Kita, NuomonėŽalias @ 16:48

Kaip jau turbūt pastebėjot, jau kurį laiką nebuvo įrašų, ir iš vis prapuoliau iš blogosferos. Esu dėkingas savo 10 - 15 žmonių, kurie kasdien apsilankydavo ir savo 50 - 60 prenumeratorių, kurie neišdavė Žaliojo Blogo.

Apie viską po truputy. Ruduo. Savaime aišku, prasideda darbai, mokslai etc. Viena iš nerašymo priežasčių ir buvo ruduo, bei pasiruošima jam. Kadangi perėjau į gimnaziją dar apsikrovė visoks popierizmas su kurio iki šiol susitvarkyt negaliu. O ir netik ruduo atėmė iš manęs daug laiko, bet nemaldaut atleidimo čia rašau, o pasitart su jumis, mielieji skaitytojai.

Kuo toliau tuo labiau neturiu apie ką rašyt, išseko mano mintys tskant. Jei ir turiu galvoje kokią nors temą, ji arba per trumpa, kad būtų įrašu, arba tiesiog nekyla ranka apie ją parašyt…

Taigi mano planai tokie. Vienas iš variantų persikelti į kitą sistemą “Tumblr”. Ten, ko gero, viskas gerokai pasikeistų. Įrašai išliktų (dėl komentarų nežadu), tačiau viskas ką aš ten post’inčiau greičiausiai būtų rinktinis šlamštas, kuris man patinka, o padorus įrašas išlįstu dar rečiau negu čia. Kitaip sakant, ten būtų kiek mandresnis “Twitteris”.

Kitas variantas būtų paprasčiausiai likti čia, įtraukti dar vieną “temą” kur dėčiau anksčiau minėtą šlamštą, Gal netgi pradėti rašyti labiau asmeninius įrašus, ir šiaip, visokiais būdais bandyt grįžt į bloginimą.

Taigi, ką patarsite. liaudis?

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarų – 3 »

 1. tavo atveju gal visai neblogai būtų pasidaryti tam tikrą bloginimo pertrauką - nereikia savęs prievartauti, iš to naudos mažai būna.
  Apie tumblr, tai aš galvoju taip - šis servisas labiau bus įdomus tau pačiam kaip koks podėlis, o skaitytojams tikrai nebus fun.
  Kartais ir mažyčiai pastebėjimai kaip scania gti ar grumlino judina blogą pirmyn.
  Sėkmės :)

     benamis — 2010-09-19 @ 21:48

 2. Žmogau, tavo blogas tikrai good to read. Netikiu,jog išsisėmiai. Na jei jau taip nutiko, bent kažkokiam ,tikėkimės, laikinam laikotarpiui, suasmenink jį šiektiek. Žmonėm rūpi žmonės, I guess. Ir manau, jog tai padarytum įdomiai, rašytum įdomiai apie save.

     Erika — 2010-10-30 @ 19:50

 3. Your blog provided us with valuable information to work on. You have done a fantastic job.

     Glasweefselbehang — 2011-01-05 @ 09:33

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.