BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2010-12-30

Kitu kampu

Kažkada jau rašiau/klausiau apie persikėlimą iš blogas.lt į tumblr ir gavau labai daug atsiliepimų. Dar bandžiau kažkaip atsigaivinti, kažką naujo rašyti, bet visgi supratau, kad nieko nebus. Paprasčiausiai ištrinti blogą negaliu, širdelė neleidžia. Perkelti įrašus į tumblr irgi negaliu - tingiu. Tad kompromisas toks: blogas egzistuos, tik nebus pildomas, po naujų metų vėl bus paprastas (nebe PRO) tipo blogas.

Dėl kokių uber žinių gal parašysiu ir čia, bet visas veiksmas vyks tumblr’e.

Tebūnie tai ne liūdna pabaiga, o džiaugsminga pradžia!

Vienu žodžiu: PERSIKRAUSČIAU

Rodyk draugams

2010-07-18

Atrastieji #3

Tema: Muzika, Trumpai ir aiškiaiŽalias @ 15:02

Nemanau, kad teisinga būtų sakyti, kad ši daina yra atrasta, bet mano dėmesį patraukė tik prieš keletą savaičių. Chuck Berry - Johnny B. Goode - viena iš pagrindinių dainų, padedančių vystytis rokenrolui. Atlikėjas yra pripažintas vienas geriausių visų laikų šio žanro atlikėju.

Rokenrolo šlovės muziejus :

„Nors negalima išskirti tam tikro asmens, kuris išrado rokenrolą, Chuck‘as Berry būtų arčiausiai to, kuris visus esminius šio žanro elementus sujungė į vieną”

Cub Koda :

„Iš visų ankstyvojo rokenrolo atlikėjų, nė vienas muzikos vystymuisi neturėjo tiek reikšmės kiek Chuck‘as Berry. Jis yra puikiausias dainų autorius, instrumentinio savo balso valdytojas, vienas geriausių gitaristų ir vienas geriausių atlikėjų.”

John‘as Lennon‘as :

„Jei norėtumėte rokenrolui priskirti kitą vardą, galite jį vadinti „Chuck Berry.”

Gero klausymo!

Rodyk draugams

2010-06-22

Atrastieji #2

Tema: Muzika, Trumpai ir aiškiaiŽalias @ 15:23

Nors padoraus įrašo suregzt negaliu kuris laikas, atrastuosius atnaujinu. Taigi šį kartą old school hip - hop’o mėgėjams - Arrested Development. Iš esmės ne toks jau old skūlas, 88 - 96 - dabartis nėra taip jau senai. Įkvėpti Public Enemy, grupė pradėjo leisti dainas/albumus ne tik sauso hip - hopo stiliumi, bet soul, blues, funk ir hip-hop mišiniu.

Be jokių didesnių tuščiažodžiavimų - Arrested Development

Gero klausymo!

Rodyk draugams

2010-05-23

Atrastieji #1

Tema: Muzika, Trumpai ir aiškiaiŽalias @ 19:16

Muziką ko gero mėgstame visi, ar ne? Nežinau kaip jums, bet man muzikos klausymasis turi būti patogus. Tokiu kažkada buvo muzikos grotuvas Last.Fm, kol jo nesugalvojo padaryti mokamo. Tada išlindo Spotify, kol neuždraudė jo klausytis kai kuriuose šalyse. Alternatyva ilgą laiką buvo Grooveshark grotuvas. Tačiau jis neturėjo programos klausymuisi tiesiai iš kompiuterio o ne per internetą ir dar keleto pliusų kuriuos turėjo du pastarieji grotuvai. Bet nesenai aplankė žinia, kad Spotify vėl veikia! Iš tiesų dabar ir klausau muzikos per šį grotuvą.

Tačiau įrašas ne apie tai. Kadangi aš klausau beveik visų stilių muzikos, nuolat ieškau naujų atlikėjų. Tad štai mano ,,Atrastųjų” pirmasis įrašas. Šį kart jazz’o mėgėjams :

Dennis Chambers. Trumpai drūtai, atlikėjas grojantis tarp bliuzo ir fusion džiazo. Lengvos, ausiai malonios dainos geram chill’ui.

Gero klausymo!

Rodyk draugams

2010-04-06

Zero 2 - jau geriau

Po ilgo, ilgo laiko peržiūrėjau jau aprašytojo filmo Zero antrąją dalį. Kaip minėjau pirmame įraše, kad filme siužetas buvo sumaltas į didelę mėsmalę, šį kartą autoriai klaidą ištaisė.

Prie jau minėtų aktorių prisidėjo dar porą lietuviškų žvaigždučių, tokių kaip Vytautas Šapranauskas, Kęstutis Jakšta ir kiti. Aktorių vaidyba ir toliau mane stebina, žinoma nepaisant taip ir toliau visą filmą ausį rėžiančių keiksmų, aktoriai padirbėjo puikiai.

Siužeto keliais sakiniais nepapasakosi, jis parinktas ganėtinai originalus. O ir veiksmų ir laikų kaita įterpta suprantamai ir su paaiškinimu. Kiekvieno veiksmo pradžioje parašoma kelintas tai veiksmas, ir keliais žodžiais pasakoma, kas vyksta. Už tai - pliusas.

Antroje dalyje vyravo ne tik niūri “šaudom - gaudom” nuotaika, bet pagaliau pasijautė ir suprantamo juodo humoro dalelė.

Filmas, bent jau man, ne vienas iš tų, kurį galėčiau su mielu noru peržiūrėti dar kartą, bet atsižvelgiant, kad tai lietuvių kūryba, gal ir nieko. Iš esmės jį peržiūrėjau vien iš smalsumo, sužinoti, ką pakeitė autoriai iš pirmosios dalies. Drąsiai sakau, pirmąją dalį “Zero 2” , ačiū Dievui, pranoko.

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.