BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2010-04-06

Zero 2 - jau geriau

Po ilgo, ilgo laiko peržiūrėjau jau aprašytojo filmo Zero antrąją dalį. Kaip minėjau pirmame įraše, kad filme siužetas buvo sumaltas į didelę mėsmalę, šį kartą autoriai klaidą ištaisė.

Prie jau minėtų aktorių prisidėjo dar porą lietuviškų žvaigždučių, tokių kaip Vytautas Šapranauskas, Kęstutis Jakšta ir kiti. Aktorių vaidyba ir toliau mane stebina, žinoma nepaisant taip ir toliau visą filmą ausį rėžiančių keiksmų, aktoriai padirbėjo puikiai.

Siužeto keliais sakiniais nepapasakosi, jis parinktas ganėtinai originalus. O ir veiksmų ir laikų kaita įterpta suprantamai ir su paaiškinimu. Kiekvieno veiksmo pradžioje parašoma kelintas tai veiksmas, ir keliais žodžiais pasakoma, kas vyksta. Už tai - pliusas.

Antroje dalyje vyravo ne tik niūri “šaudom - gaudom” nuotaika, bet pagaliau pasijautė ir suprantamo juodo humoro dalelė.

Filmas, bent jau man, ne vienas iš tų, kurį galėčiau su mielu noru peržiūrėti dar kartą, bet atsižvelgiant, kad tai lietuvių kūryba, gal ir nieko. Iš esmės jį peržiūrėjau vien iš smalsumo, sužinoti, ką pakeitė autoriai iš pirmosios dalies. Drąsiai sakau, pirmąją dalį “Zero 2” , ačiū Dievui, pranoko.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarų – 3 »

 1. Istorija visai nieko, bet man kliuvo ta (mano akimis) nevykusi vaidyba ir tonos keiksmu:(

     Skotas — 2010-04-07 @ 23:00

 2. Galima žiūrėt tik dėl Ingos Jankauskaitės ir dar kelių gerų aktorių . Pvz. Šapro ;DD

     Aistė — 2010-04-08 @ 12:44

 3. Skotai,
  Na vaidyba man pavyzdžiui ir patiko labiausiai, kažkaip nesijautė to nevykusio bandymo pavaizduoti realybę. O keiksmai, deja, neatsiejama filmo dalis.
  Aiste,
  Aktorių ir kitų gerų buvo. Bet kaip jau sakiau, filmą peržiūrėjau vedamas smalsumo.

     Žalias — 2010-04-08 @ 13:40

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.