BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis blogas

2010-03-04

Zero - tikras gyvenimas, ar perdėtas juodumas?

Iš pradžių pradėsiu apie naujai iškilusią blogo skiltį ” Knygos / Filmai” . Dauguma tinklaraščių turi atskirą tema “Knygos” ar “Filmai”, kur aptaria, kritikuoja ar giria matytus filmus, ar skaitytas knygas. Taigi užsimaniau ir aš įsivesti tokią skiltį, tik pas mane bus viskas vienoje vietoje. Čia taip pat aptarsiu tai ką mačiau didžiajame ekrane, ar perverčiau baltuose puslapiuose.

O dabar prie reikalo. Nesenai išėjo lietuviškos gamybos filmas “Zero 2“. Tai E.Vėlyvio pirmosios dalies tęsinys. Tačiau šiame įraše aptarsiu ne antrąją (šios dar nemačiau), o pirmąją dalį. Filmas išleistas 2006 metais, nei senas, nei naujas. Jame vaidino ir tokios lietuviškosios žvaigždutės kaip Ramūnas Rudokas, Algis Ramanauskas-Greitai, bei kiti.

Filmas pavadintas “Zero : Grožis ir Geismas” (Alyvinė Lietuva). Tarsi ir norėtume pamatyt tikrąją Lietuva. Tai ir pamatome. Ryškiai pamatome. Filmas yra ganėtinai stiprus. Nė vienas aktorius neapsiėjo be keiksmų. Taip, lietuviai keikiasi, bet tikrai nemanau, kad sakinyje 70% sudaro keiksmažodžiai. Aktorių vaidyba, turint omeny, kad dauguma yra tik TėVė laidų aktoriai, yra ganėtinai profesionali, tai, ko gero ir yra vienas iš didžiausių filmo pliusų.

Scenarijus. Šis, mano nuomone, yra ganėtinai sumautas. Filme pasakojama apie pabėgusį karį, prasilošusį biznismeną , ir tris smulkius vagis. Jų istorijos yra skirtingos, tačiau galiausiai jos susipina į vieną. Esmė ta, kad iš vienos istorijos į kitą peršokama greitai ir nesuprantamai. Vieną akimirką Jūs matote kaip karys bėga mišku, kitą, kaip prieš tris dienas vagys sėdėjo mašinoje… Analoginis scenarijus yra ir filmo “Dievo miestas”. Tačiau istorijų keitimasis iš vieno laiko tarpo į kitą yra pakankamai aiškus.

Iš ties smalsu yra sužinoti, kaip atrodys “Zero 2″. Girdėjau, kad ne už ilgo pasirodys torentuose, tada ir pažiūrėsim. :)

P.S. Ironiška, bet koks filmas tokie ir “geri” atsiliepimai (Obuolys.lt) :

Zjb filmas…E.Velyviui pagarba …filmas achx…tikrai labai geras…lauksiu “ZERO 2″ :D

Ir man labiausiai patikęs kritikų atsiliepimas (Obluolys.lt) :

Pyškalais vaikystėje mitęs Vėlyvis parašė 90 minučių meilės laišką Tarantinui. Pavadinimu “Zero”.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarų – 4 »

 1. Na, aš asmeniškai tokių filmų nemėgstu , todėl tikrai nesiruošiu žiūrėti 2 dalies , nes man ir trailer’io užteko :/ O jei šeip apie lietuviškus filmus , tai jie , kiek girdėjau , eina vis geryn ir geryn : ) Bet pati linkstu prie užsienio filmų :}

     Aistė — 2010-03-04 @ 15:06

 2. Nekyla man tokio filmo ranka ziuret…
  Cia tai net sutampe:
  http://www.youtube.com/watch?v=Z2n_cpsJebQ&feature=PlayList&p=A75C627482AD1CD5&playnext=1&playnext_from=PL&index=41

     Eugenijus — 2010-03-05 @ 23:12

 3. Aiste,
  Na man tokio pobūdžio filmai irgi ne prie širdies, bet jį peržiūrėjau vien smalsumo vedamas.

  Eugenijau,
  Na taip, jei net aktoriai pripažįsta, kad tokių keiksmų nesugalvoja, tai ką galvoti žiūrovams. Bet man vistiek smalsu pamatyti antrąją dalį. :)

     Žalias — 2010-03-06 @ 11:05

 4. geras pideras

     saidas — 2011-12-29 @ 21:11

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.